L`Biotica, Regenerujący krem do rzęs – recenzja

Kiedyś będąc w Super-pharm napotkałam na promocję tego kremu dwa w cenie jednego – 15zł. Pomyślałam , że fajnie będzie zacząć dbać o swoje i tak długie, gęste rzęsy . Jedno opakowanie przygarnęłam, drugie podarowałam siostrze. Jeżeli chodzi o moją wcześniejszą pielęgnacje to kilka lat temu stosowałam olejek rycynowy co nie przynosiło spektakularnych efektów, dlatego nie ma co się dziwić, że i ten produkt nie przypadł mi do gustu ( jego głównym składnikiem jest właśnie olej rycynowy) . Nakładałam go od podstaw rzęs na noc przez 3 miesiące( producent zaleca minimum 30 dni), efektów brak jedyne co to poczucie, że odżywiam/nawilżam swoje rzęsy . Obecnie, z tego właśnie powodu używam go sporadycznie. Mogę śmiało polecić krem osobom, które po stosowaniu olejku rycynowego widziały efekty, ten kosmetyk jest dużo wygodniejszy w użyciu ma gęstą konsystencje( jak maść), przez co łatwiej i precyzyjniej się go nakłada. Nie spływa do oczu, jest wydajny, nie uczula, nie podrażnia. Jeśli chodzi o zapach mało wyczuwalny, rycynowy.

L`Biotica, Regenerujący krem do rzęs - recenzja
L`Biotica, Regenerujący krem do rzęs

Opis producenta: Rzęsy, tak samo jak włosy i paznokcie, narażone są na działanie szkodliwych czynników, które powodują, iż stają się one słabe i kruche. Krem do regenerujący do rzęs został opracowany, aby je odżywiać i odnawiać oraz przywracać ich naturalne piękno. Jest to jedyny na polskim rynku kosmetycznym krem do rzęs oparty na naturalnych składnikach, który sprzyja wzrostowi rzęs. Może być on stosowany bez ograniczeń, także przez osoby noszące soczewki kontaktowe. Nie jest szkodliwy, nie drażni nawet bardzo wrażliwych oczu. Jego kremowa konsystencja i specjalny aplikator umożliwiają precyzyjne nałożenie preparatu. Widoczne efekty uzyskuje się już po 30 dniach stosowania.

 

Skład:Petrolatum, Oleum Ricinic, Virginale Oil, Paraffinum Liquidum, Olea Europaea, Serenoa Repens, Macadamia, Ternifolia Seed Oil, Buxus Chinensis (jojoba Oil) Polyglyceryl, Pantenol.

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>