Tusz w kamieniu – sekret naszych babć i mam

Kochani w związku z licznymi prośbami postanowiłam zrobić test tuszu w kamieniu, niestety mój sprzęt oraz oświetlenie nie pozwoliło na nagranie filmiku, który w pełni odzwierciedliłby efekt po pomalowaniu.

Dlatego postanowiłam zrobić kilka zdjęć, na których dokładnie widać jak wyglądają rzęsy.

Po pierwsze tak jak wspominałam w filmiku rzęsy są lekko sklejone – stosując tusz w kamieniu uzyskujemy dramatyczny efekt.

Po drugie musimy się sporo przy tym nagimnastykować i uzbroić w cierpliwość, wymaga to niemałej wprawy. Zajmuję o wiele dłużej niż nakładanie zwykłej maskary – musimy czekać aż wyschnie każda z warstw i dokładać kolejną maczać szczoteczkę w pudełku , doprowadzać do odpowiedniej konsystencji produkt.

Po trzecie moim zdaniem nie jest to kosmetyk do użytku codziennego za dużo z nim zachodu, jednak warto spróbować jeżeli lubimy taki teatralny efekt raz na jakiś czas na specjalną okazję.

Odradzam go osobom o łzawiących oczach oraz radzę zastosować na dolne rzęsy normalny tusz tak jak i ja to zrobiłam tutaj na zdjęciach.

Rzesy pomalowane tuszem w kamieniu
Rzesy pomalowane tuszem w kamieniu
Rzesy pomalowane tuszem w kamieniu  (2)
Rzesy pomalowane tuszem w kamieniu (2)
Rzesy pomalowane tuszem w kamieniu  (3)
Rzesy pomalowane tuszem w kamieniu (3)
Kamila

Administrator tej strony. Estetka, pasjonatka tańca, wysokich obcasów, zdrowego trybu życia i nowoczesnych technologii. Przeprowadziłam się do Francji w 2008 roku. Obecnie mieszkam pod Paryżem w wymarzonym domku z ogrodem. Jestem wegetarianką powoli zmierzającą w kierunku weganizmu. Wierzę, ze szczęście można przyciągnąć wewnętrzną energią, a marzenia przy odrobinie szczęścia i pracy realizują się.

6 Comments
  1. wow efekt rzeczywiście spektakularny ! jak będę miała okazję na pewno przetestuję taki tusz 🙂

  2. hej, ja pamiętam tusz w kamieniu w kosmeryczce mojej babci, było to napewno ponad 20 lat temu, nie wiedziałam, że nadal je produkują a druga sprawa to Twoje rzęsiska cudowne :))
    Pozdrawiam, Ania

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>