Bazę kupiłam z drogerii Natura za 37 zł (to niska cena jak na bazę pod makijaż). Ma piękne, eleganckie opakowanie z pompką, dzięki której produkt jest strasznie wydajny, a wystarczy niewielka kropla na pokrycie całej twarzy. Dzięki bazie Cashmere Secret skóra jest wyraźnie wygładzona (drobne załamania, zmarszczki), miękka, a makijaż trzyma się na twarzy o wiele dłużej. Świetnie się rozprowadza, ma przyjemny zapach, jest przezroczysta . Nie zatyka porów jak to bywa z innymi bazami sylikonowymi, nie podrażnia, nie uczula, matuje. Bardzo dobrze współpracuje ze wszystkimi rodzajami podkładów do twarzy.

Dax Cosmetics, Cashmere Secret Baza wygładzająca - recenzja

Dax Cosmetics, Cashmere Secret Baza wygładzająca – recenzja

Opis producenta: Cashmere Secret to ekskluzywny kosmetyk inicjujący nową markę premium, a tym samym nową erę w historii firmy. Baza wygładzająca Cashmere Secret to kosmetyk dla kobiety wymagającej, aktywnej, ciekawej świata, interesującej się nowymi trendami i wszystkim, co nowe. Dla każdej kobiety, bez względu na wiek czy rodzaj cery, której zależy na atrakcyjności i perfekcyjnym wyglądzie.

Baza wygładzająca Cashmere Secret to kosmetyk, dzięki któremu cera staje się idealnie gładka i kaszmirowo miękka w dotyku. Mikrosiateczka przestrzennych silikonów (3D Silicone Micro-Net) perfekcyjnie kryje niedoskonałości cery i delikatnie wyrównuje zmarszczki. Baza matuje cerę do 12h, nawet po wcześniejszym zastosowaniu bogatego kremu. Wiąże cząsteczki makijażu, dzięki czemu wydłuża jego trwałość i sprawia, że skóra łatwiej oddycha. Dzięki niej, makijaż rozprowadza się równomiernie i nie zbija się. Warto dodać, że baza przedłużająca trwałość makijażu to preparat często stosowany i rekomendowany przez wizażystów.

Preparat jest przebadany dermatologicznie i został zarejestrowany w KSIoK.

Skuteczność jego działania potwierdzona jest w badaniach aplikacyjnych i testach konsumenckich.

Produkt nie był testowany na zwierzętach i nie zawiera składników pochodzących z tkanek zwierzęcych.

Skład: cyclomethicone, dimethicone crosspolymer, phenoxyethanol, ethylparaben, methylparaben, parfum