Baza pod makijaż Paese wygładzająca do skóry suchej i normalnej – recenzja

Baza jest fantastycznym kosmetykiem do stosowania pod makijaż na dzień dla osób z suchą skórą (od święta wolę sylikonowe bazy z racji dłuższej trwałości). Ma biały kolor, kremową konsystencję, pachnie troszkę jak kultowy krem Nivea. Jak na bazę jest tania około – 30 zł za 15 ml. Szklane opakowanie z pompką pozwala na higieniczne dozowanie. Stosuję ją po 5 minutach, po tym jak krem nawilżający dobrze się wchłonie. Po zastosowaniu bazy czuję przyjemny chłód na twarzy i extra nawilżenie, cera jest też ładnie wygładzona. Nie zatyka porów. Baza nie wpływa jakoś znacząco na przedłużenie trwałości makijażu i matowienie.

Baza pod makijaż Paese wygładzająca do skóry suchej i normalnej - recenzja
Baza pod makijaż Paese wygładzająca do skóry suchej i normalnej – recenzja

Opis producenta: Kremowa baza pod makijaż przygotowuje skórę do nałożenia innych produktów jak podkłady, korektory, pudry i róże . Wygładza powierzchnię skóry i przedłuża trwałość makijażu. Zawiera dużą dawkę witaminy E dzięki czemu pozwala zachować skórze młody wygląd.

  • Wygładza skórę
  • Ukrywa rozszerzone pory
  • Utrzymuje odpowiedni stopień nawilżenia
  • Subtelnie matuje
  • Ułatwia nakładanie podkładu i przedłuża jego trwałość
  • witamina E – przedłuża młodość skóry

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>