Kallos Crema al Latte Mleczna odżywka kremowa do włosów – recenzja

Po przeczytaniu licznych pochlebnych opinii w Internecie na temat tej odżywki postanowiłam ją kupić. Znalazłam ją w sklepie fryzjerskim w podziemiach obok Złotych Tarasów w Warszawie. Do wyboru było litrowe opakowanie za 12 zł oraz 275ml za 6 zł. Wybrałam te mniejsze, na próbę. Ma przyjemny kokosowo –mleczno – waniliowy zapach, miłą, kremową konsystencje (nie spływa z głowy), jest wydajny, ma bardzo dobry skład. Na pewno nie szkodzi włosom, jednak pokładałam w nim spore nadzieje, moje porowate włosy chyba nie lubią protein, ponieważ po normalnym myciu i nałożeniu odżywki tak jak i 30 minutowym kompresie są sianowate, matowe, ciężko się rozczesują. Znakomicie, natomiast sprawdza się gdy stosuję go po całonocnym olejowaniu włosów i teraz używam go tylko wtedy.

 

Kallos Crema al Latte Mleczna odżywka kremowa do włosów - recenzja
Kallos Crema al Latte Mleczna odżywka kremowa do włosów – recenzja

Opis producenta: Dzięki proteinom pozyskanym z mleka krem wspaniale nadaje się do każdego rodzaju włosów, pozostawiając je delikatne i odżywione. Doskonały do zregenerowania włosów osłabionych przez rozjaśnianie, farbowanie oraz trwałą ondulację.

Występuje w 3 pojemnościach: 275ml, 800ml i 1000ml.

 

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Methosulfate, Parfum, Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, Hydroxypropyltrimonium Hydrolized Casein, Citric Acid, Hydrolized Milk Protein, Methylchloroisothiazolinone, Sodium Cocoyl Glutamate, Methylisothiazolinone.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>