Miss Sporty, Mini Me Eye Liner Kredka do oczu w automacie – recenzja

Kredki Miss Sporty do oczu kupiłam w Rossmanie za około 8 zł. Bardzo podoba mi się , że są wysuwane, a rysik się nie łamie i co dla mnie najważniejsze nie musze ich temperować (czego nie cierpię). Nie są ani za miękkie, ani za twarde – w sam raz, intensywne, dosyć trwałe, wydajne, nie rozmazują się. Mam dwa kolory: 050 Snow i 040 Eucalyptus. Kredka snow znakomicie sprawdza się na linii wodnej , w wewnętrznym kąciku oka, pod łukiem brwiowym oraz jako baza pod cienie by zintensyfikować efekt. Kredka w kolorze Eucalyptus na dolnej powiece wspaniale podbija każdy kolor tęczówki (zieleń tak jak szarość jest zaliczana przez wizażystów i stylistów do kolorów uniwersalnych pasujących do każdego typu urody zarówno chłodnego jak i ciepłego ).

Opis producenta: Kredka w automacie dostępna w kilku wariantach kolorystycznych.

Miss Sporty, Mini Me Eye Liner Kredka do oczu w automacie - recenzja
Miss Sporty, Mini Me Eye Liner Kredka do oczu w automacie – recenzja
Miss Sporty, Mini Me Eye Liner Kredka do oczu w automacie 2 - recenzja
Miss Sporty, Mini Me Eye Liner Kredka do oczu w automacie 2 – recenzja
1 Comment
  1. hej, ja rowniez ostatnio zaopatrzyłam sie w kredkę snow. wczesniej kupilam aubergine i eucalyptus. od kiedy zaczelam uzywac automatycznych kredek, rzadziej siegam po te klasyczne ołowkowe.

    pozdrawiam

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>